ROYAL CANIN šunų ir kačių maistas

 • ROYAL CANIN produkcija

  ROYAL CANIN produkcija – tai naujos priemonės šunų ir kačių sveikatai palaikyti. Daugiau kaip 40 metų patirties, siekiant naujovių ir tikslumo bei naujų mitybos sprendimų, puikiai patenkinančių realius kačių ir šunų poreikius,  ROYAL CANIN bendradarbiauja su šunų ir kačių augintojais bei veterinarais - mitybos specialistais, o pagamintas maistas turi daugiau nei 50 kruopščiai subalansuotų medžiagų. Suvienijus jėgas, kartu, kur kas lengviau sukurti, tai, ką iš tiesų mėgsta ir vertina Jūsų augintiniai.

  ROYAL CANIN maistas šunims

  ROYAL CANIN maistas šunims – geriausia ką gali gauti keturkojis Jūsų draugas. Šis prekinis ženklas siūlo gausybę skirtingų produktų, priklausomai nuo geriausio žmogaus draugo veislės, amžiaus, dydžio ir kitų kriterijų. Taip  ROYAL CANIN savo produktų gausa užtikrina, jog ir Jūs rasite kažką tinkamo, savo lepūnėliui. Dar daugiau: šie produktai pasižymi viliojančiu skoniu, todėl augintinis be abejo liks Jums dėkingas.

  ROYAL CANIN maistas katėms

  ROYAL CANIN maistas katėms taip pat pasižymi gausa.  ROYAL CANIN siūlomi skanėstai ūsuotiesiems keturkojams yra kupini įvairiausių mineralinių medžiagų, vitaminų, bei amino rūgščių, suteiksiančių jūsų katinėliui visko, ko tik jam reikia! Natūralūs gyvulinės kilmės baltymai, kurių gausu  ROYAL CANIN siūlomame maiste neleis nykti gyvūno raumenų masei, o angliavandeniai bei gerieji riebalai suteiks energijos.


  Mes visada būsime laimingi galėdami padėti jums išsiaiškinti, kuris  ROYAL CANIN variantas yra geriausias jūsų augintiniui, todėl prašome nedvejodami paklausti, jei turite kokių nors klausimų.
   

  info@myliugyvunus.lt

  Konservai šunims ROYAL CANIN Urban Life Adult
  Svoris
  150 g

   Konservuotas ėdalas suaugusiems šunims gyvenantiems mieste

  175