PRO PLAN šunų ir kačių maistas

 • Kiekvienas mylime savo gyvūną. Nesvarbu ar auginate šunį ar katę, vis tiek norite savo augintiniui visa ko geriausia. Ne paslaptis, jog esame tai, ką valgome, o šis principas tinka ne tik mums, bet ir mūsų numylėtiniams. Todėl labai svarbu pirkti tik kokybiškiausią maistą.


  Pro Plan šunų maistas – tai geriausia, ką galite padovanoti savo augintiniui. Pro Plan šunų maistas yra pripažintas daugiau nei 400 įvairiausių mokslininkų, tame tarpe ir dietologų, veterinarų bei gyvūnų elgsenos tyrinėtojų. Metų metus Pro Plan šunų maistas aprūpina geriausią žmogaus draugą visomis jam reikalingomis maistinėmis medžiagomis.


  Tam, kad jūsų ūsuotasis draugas jaustųsi laimingas, Pro Plan kačių maistas gaminamas atsižvelgiant į du pagrindinius kriterijus: aukštą maistinę vertę bei nepranokstamą skonį. Pro Plan kačių maistas suteikia neprilygstamą energetinę vertę, o dėl nuostabaus skonio, augintinis jausis tik dar geriau. Pro Plan kačių maistas – tai vienas geriausių produktų jūsų katei.
   

  Sausas maistas šunims PRO PLAN Adult Medium Sensitive Digestion Lamb

  „Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Digestion Lamb“ – visavertis maistas suaugusiems vidutinių veislių šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą.

  5648
  6275 Sutaupykite 627
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Adult Medium Sensitive Skin 14kg

  Pro Plan Adult Sensitive Skin - visavertis pašaras vidutinių veislių suaugusiems šunims, kurie turi jautrią odą. Su lašiša ir ryžiais.

  5929
  6975 Sutaupykite 1046
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Adult Small and Mini Breed 7kg

  „Pro Plan Dog Adult Small and Mini“ – visavertis maistas suaugusiems mažų ir labai mažų veislių šunims. su vištiena. Traškūs, nedideli pašaro gabalėliai.

  4038
  4250 Sutaupykite 212
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Adult Medium Breed

  „Pro Plan Dog Adult Medium“ – tai specialiai suaugusiems vidutinių veislių šunims sukurtas visavertis maistas su vištiena ir ryžiais, kuris užtikrina visavertę ir subalansuotą mitybą. Padeda palaikyti gerą savijautą ir idealų kūno svorį.

  1850 - 6250
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Adult Medium Sensitive Digestion Lamb

  „Pro Plan Dog Adult Medium Sensitive Digestion Lamb“ – visavertis maistas suaugusiems vidutinių veislių šunims, turintiems jautrią virškinimo sistemą. Šis maistas pagardintas vištiena ir ryžiais. Padeda palaikyti gerą virškinamojo trakto veiklą ir puikią savijautą.

  1950
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Adult Medium Sensitive Skin

  Pro Plan Adult Sensitive Skin - visavertis pašaras vidutinių veislių suaugusiems šunims, kurie turi jautrią odą. Su lašiša ir ryžiais.

  2075 - 5929
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Adult Small and Mini Breed

  „Pro Plan Dog Adult Small and Mini“ – visavertis maistas suaugusiems mažų ir labai mažų veislių šunims.  su vištiena. Traškūs, nedideli pašaro gabalėliai. 

  650 - 4250
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Adult Small Breed Sensitive Skin

  „Pro Plan Dog Adult Small and Mini Sensitive Skin“ – visavertis maistas suaugusiems mažų ir labai mažų veislių šunims, turintiems jautrią odą. Šis maistas su lašiša ir ryžiais sukurtas specialiai mažų ir labai mažų veislių šunims su jautria oda.

  650 - 2075
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Adult Large Breed Athletic

  Didelių veislių (daugiau kaip 25 kg) atletiškų suaugusių šunų (1–7 m.) kasdienis sausas maistas su vištiena. 

  6350
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Adult Large Breed Robust

  Didelių veislių (daugiau kaip 25 kg svorio) suaugusių šunų (1–7 m.), turinčių tvirtą kūno sudėjimą, kasdienis sausas maistas su vištiena. 

  6350
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Puppy Medium

  Vidutinio dydžio  jauniems šuniukams (2-12 mėn.) sausas maistas su vištiena. 

  6580
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Puppy Medium Sensitive Digestion Lamb

  Visavertis pašaras vidutinių veislių šuniukams su ėriena ir ryžiais. Tinka šuniukams turintiems jautrią virškinimo sistemą.

  1994 - 6580
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Puppy Small Breed Original

  Mažų veislių (2–8 kg) jaunų šuniukų (iki 1 metų) kasdienis sausas šunų maistas su vištiena. 

  745
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Puppy Medium Sensitive Digestion

  Pro Plan Puppy Medium Sensitive Digestion – kasdieninis visavertis šunų maistas su vištiena ir ryžiais, skirtas vidutinių veislių (nuo 10 iki 25 kg) jauniems šunims (nuo 2 iki 12 mėn. amžiaus), turintiems jautrią virškinimo sistemą.

  2095 - 5975
  Sausas maistas šunims PRO PLAN Puppy Large Breed Athletic

  Pro Plan Puppy Large Athletic – kasdienis šunų maistas, specialiai subalansuotas didelių veislių atletiškiems šuniukams ir jauniems šunims (2–18 mėn. amžiaus).

  2095 - 5975
  Sausas maistas katėms PRO PLAN House Cat

  Suaugusių kačių, gvenančių namuose, kasdienis sausas maistas su vištiena. 

  7425