ORIJEN šunų ir kačių maistas

 • Orijen - lyg gamtos skirtas maistas

  Orijen - Kanados kompanija gaminanti puikų maistą augintiniams. Orijen tai prekės ženklas, kuriuo pasitiki viso pasaulio gyvūnų mylėtojai, o gaminamas maistas atitinka visus tarptautinius aukštos kokybės reikalavimus.

  Orijen – tai itin garsus Šiaurės Amerikos prekinis ženklas, išsiskiriantis savo aukščiausios rūšies produkcija – maistu gyvūnams. Pagrindinė Orijen misija – biologiškai kokybiškas maistas gyvūnams, pagamintas iš šviežiausių produktų. Orijen maistas šunims išsiskiria nepakartojam skoniu, bei itin natūralia, sveika sudėtimi. Tačiau ne ką prastesnis ir Orijen maistas katėms, kupinas baltymų, vitaminų, mineralų bei kitų naudingų medžiagų. Visa tai pasiekiama visiškai išlaikant tiek Orijen produktų kokybę, tiek natūralumą! Galėsite su pasimėgavimu žiūrėti, kaip gardžiai Jūsų numylėtinis skanauja Orijen gardumynus, o ilguoju laikotarpiu pastebėsite jog augintinis tampa vis sveikesnis, energingesnis ir net linksmesnis!

  Kaip ir visa mūsų siūloma produkcija, Orijen – tai itin aukšta kokybė ir standartai, bei meilė gyvūnams. 

  Šunų maistas ORIJEN Puppy

   Šunų maistas Orijen Puppy skirtas jauniems (iki 1 metų amžiaus) visų veislių ir dydžių šuniukams. Sudėtyje daug aukštos kokybės mėsos ingredientų iš laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsos, šviežių kiaušinių iš vietinių fermų, iš šviežios laukinės žuvies.

  2185 - 8525
  Šunų maistas ORIJEN Puppy Large
  Svoris
  13 kg

   Šunų maistas Orijen Puppy Large skirtas jauniems (iki 2 metų amžiaus) didelių veislių šuniukams. Sudėtyje daug aukštos kokybės mėsos ingredientų iš laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsos, šviežių kiaušinių iš vietinių fermų, iš šviežios laukinės žuvies.

  8525
  Šunų maistas ORIJEN Original

   Šunų maistas Orijen Adult Dog skirtas įvairaus amžiaus, visų veislių ir dydžių šunims. Sudėtyje daug aukštos kokybės mėsos ingredientų iš laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsos, šviežių kiaušinių iš vietinių fermų, iš šviežios laukinės žuvies.

  2075 - 8275
  Šunų maistas ORIJEN 6 Fish

   Šunų maistas Orijen 6 Fish Dog skirtas bet kokio amžiaus visų veislių ir dydžių šunims. Biologiškai tinkantis visavertis pašaras šunims, pagamintas iš geriausių Kanadoje sugautų ir šviežiausių ingredientų.

  2475 - 9725
  Šunų maistas ORIJEN Regional Red

   Šunų maistas Orijen Regional Red yra biologiškai tinkamas bet kokio amžiaus visų veislių ir dydžių šunims. Sudėtyje daug aukštos kokybės mėsos ingredientų iš Black Angus veislės jaučių mėsos, šernienos, ėrienos, kiaulienos ir bizonienos.

  2675 - 10695
  Šunų maistas ORIJEN Senior
  Svoris
  13 kg

   Šunų maistas Orijen Senior skirtas vyresniems (virš 7 metų amžiaus) visų veislių ir dydžių šunims.

  8525
  Šunų maistas ORIJEN FD Regional Red (išdžiovintas šaltyje)

   ORIJEN išdžiovinti šaltyje pašarai yra puikiai subalansuoti, pagaminti iš mėsos, pasirinktų organų, kaulų čiulpų ir kremzlių – kurie pristatomi švieži ir atsargiai išdžiovinami šaltyje, kad 100 % išsaugoti maistines savybes, gautas iš gamtos.

  1245 - 2925
  Šunų maistas ORIJEN FD Tundra (išdžiovintas šaltyje)

   ORIJEN išdžiovinti šaltyje pašarai yra puikiai subalansuoti, pagaminti iš mėsos, pasirinktų organų, kaulų čiulpų ir kremzlių – kurie pristatomi švieži ir atsargiai išdžiovinami šaltyje, kad 100 % išsaugoti maistines savybes, gautas iš gamtos.

  1285 - 2995
  Kačių maistas ORIJEN Cat & Kitten

   Kačių maistas Orijen Cat & Kitten skirtas bet kokio amžiaus visų veislių katėms ir kačiukams. Sudėtyje yra 80% mėsos, 20% vaisių ir daržovių, be grūdų.

  2725 - 14225
  Kačių maistas ORIJEN 6 Fish Cat

  Kačių maistas Orijen 6 Fish Cat skirtas bet kokio amžiaus visų veislių katėms ir kačiukams. Sudėtyje yra 80% žuvies, 20% vaisių ir daržovių, be grūdų.

  3195 - 6425
  Kačių maistas ORIJEN Regional Red Cat

  Maisto Orijen Regional Red sudėtyje daug aukštos kokybės mėsos ingredientų iš šernienos, Alberta ėrienos, Black Angus veislės jaučių mėsos, kiaulienos ir bizonienos.

  3545 - 6925