Acana maistas šunims ir katėms

 • ACANA - aukštos kokybės sausas šunų ir kačių maistas iš Kanados.

  Biologically Appropriate™ - Biologiškai tinkamas

  ACANA sausas maistas šunims ir katėms sukurtas remiantis idėja, kad šunys yra pirmiausia mėsėdžiai ir reikalauja mėsos ir baltymų turtingo maisto.

  Fresh Regional Ingredients - Švieži ir vietiniai produktai

  ACANA maisto gaminimui naudojami tik švieži ir vietinių ūkininkų tiekiami produktai. Šviežia žuvis, šviežia mėsa, šviežia paukštiena, švieži vaisiai ir daržovės.

  High Quality Ingredients - Aukštos kokybės ingredientai

  Su ACANA jūs niekada sudėtyje nematysite jokių šalutinių produktų ar pakaitalų, pavyzdžiui, kukurūzų miltų. ACANA maistas šunims ir katėms visada be konservantų ir niekada nebūna šaldytas. Tiesiog puiku.

  Multiple formulas - Kelios skirtingos formulės

  Nesvarbu, ar jūsų augintinis yra mažos ar didelės veislės, jaunas ar suaugęs, ACANA - puikiausios formulės maistas šunims ir katėms.

  Mes visada būsime laimingi galėdami padėti jums išsiaiškinti, kuris ACANA variantas yra geriausias jūsų augintiniui, todėl prašome nedvejodami paklausti, jei turite kokių nors klausimų.

  info@myliugyvunus.lt
   

  Šunų maistas ACANA Puppy Small Breed

  Šunų maistas Acana Puppy Small Breed skirtas mažų veislių (iki 9 kg) šuniukams. Sudėtyje yra 65 % šviežios mėsos (vištiena, žuvis) ir kiaušinių, 20 % vaisių ir daržovių, 15 % avižų.

  1625 - 3675
  Šunų maistas ACANA Puppy Junior
  Svoris
  11.4 kg

   Šunų maistas Acana Puppy & Junior skirtas vidutinio dydžio veislių šuniukams ir jauniems šunims. Sudėtyje yra 60% šviežios mėsos (vištiena, žuvis) ir kiaušinių, 20% vaisių ir daržovių, 20% avižų.

  6145
  Šunų maistas ACANA Puppy Large Breed
  Svoris
  11.4 kg

   Acana Puppy Large Breed subalansuotas šunų maistas didelių veislių (nuo 25 kg) jauniems šunims ir šuniukams, kurį sudaro šviežia mėsa (55%), vaisiai ir daržovės (25%), avižos (20%).

  6485
  Šunų maistas ACANA Adult Small Breed
  Svoris
  6 kg

   Acana Adult Small Breed šunų maistas skirtas mažų veislių šunims nuo vienerių metų amžiaus. Sudėtyje yra 60% šviežios mėsos (vištiena, žuvis) ir kiaušinių, 20% vaisių ir daržovių, 20% avižų.

  3675
  Šunų maistas ACANA Sport & Agility
  Svoris
  11.4 kg

   Acana Sport & Agility - tai visavertis šunų maistas labai aktyviems visų veislių ir įvairaus amžiaus šunims. Sudėtyje yra 65 % šviežios mėsos (vištiena, žuvis) ir kiaušinių, 20 % vaisių ir daržovių, 15 % avižų.

  6375
  Šunų maistas ACANA Wild Praire Dog
  Svoris
  13 kg

   Acana Wild Prairie Dog yra unikalios sudėties šunų maistas suaugusiems, visų veislių bet kokio dydžio šunims. Be grūdų, sudėtyje yra 60% vištienos, kiaušinių ir šviežios žuvies, 40% vaisių ir daržovių.

  6975
  Šunų maistas ACANA Pacifica Dog
  Svoris
  11.4 kg

   Acana Pacifica Dog yra unikalios sudėties šunų maistas suaugusiems, visų veislių bet kokio dydžio šunims. Pagamintas be grūdų, sudėtyje yra 60% maistingos žuvies (Ramiojo vandenyno lašišų, silkių ir plekšnių), 40% vaisių ir daržovių.

  7825
  Šunų maistas ACANA Grasslands Dog
  Svoris
  11.4 kg

  Acana Grasslands Dog yra unikalios sudėties šunų maistas suaugusiems, visų veislių bet kokio dydžio šunims. Be grūdų, sudėtyje yra 60% šviežios mėsos, 40% vaisių ir daržovių.

  8245
  Šunų maistas ACANA Ranchlands Dog
  Svoris
  11.4 kg

   Šunų maistas Acana Ranchlands Dog skirtas suaugusiems, visų dydžių ir veislių šunims. Begrūdis, sudėtyje yra 60% šviežios mėsos (jautiena, bizoniena, ėriena) ir 40% vaisių bei daržovių.

  7695
  Šunų maistas ACANA Light & Fit Dog
  Svoris
  11.4 kg

   Acana Light & Fit - tai visavertis šunų maistas, skirtas suaugusiems visų veislių ir dydžių šunims, turintiems viršsvorio. Sudėtyje yra 60% šviežios mėsos (vištiena, žuvis) ir kiaušinių, 20% vaisių ir daržovių, 20% avižų.

  6045
  Šunų maistas ACANA Senior
  Svoris
  11.4 kg

   Acana Senior - tai visavertis šunų maistas, skirtas vyresnio (7 ir daugiau metų) amžiaus šunims. Sudėtyje yra 60% šviežios mėsos (vištiena, žuvis) ir kiaušinių, 20% vaisių ir daržovių, 20% avižų.

  5975
  Kačių maistas ACANA Wild Prairie Cat

   Kačių maistas Wild Prairie Cat skirtas visų veislių bet kokio amžiaus katėms ir kačiukams. Sudėtyje yra 65% vištienos, kiaušinių ir žuvies, 35% šviežių vaisių ir daržovių, nėra grūdų.

  1995 - 4345
  Kačių maistas ACANA Pacifica Cat

  Acana Pacifica Cat - tai aukštos kokybės maistas visų veislių bet kokio amžiaus katėms, pagamintas visai be grūdų, naudojant šviežią lašišų, plekšnių ir silkių mėsą.

  2195 - 4875
  Kačių maistas ACANA Grassland Cat

  Kačių maistas Acana Grasslands Cat skirtas visų veislių bet kokio amžiaus katėms. Sudėtyje yra 65% šviežios mėsos (ėrienos, antienos ir žuvies), kiaušinių, 35% šviežių vaisių ir daržovių, nėra grūdų.

  2375 - 5375
  Šunų maistas ACANA Adult Large Breed
  Svoris
  11.4 kg

   Šunų maistas Acana Adult Large Breed skirtas didelių veislių šunims nuo vienerių metų amžiaus. Sudėtyje yra 60% šviežios mėsos (vištiena, žuvis) ir kiaušinių, 20% vaisių ir daržovių, 20% avižų.

  6155
  Acana Prairie Poultry sausas šunų maistas (vietoj acana adult dog)
  Svoris
  11.4 kg

  Sudėtyje gausu laisvai laikomų vištų ir kalakutų mėsos. 50% laisvai laikomos paukštienos ir silkių aliejus. 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Be GMO, bulvių ir tapijokos.

  5145
  Acana Classic Red sausas šunų maistas
  Svoris
  11.4 kg

  Sudėtyje 50 % žole maitintų ėriukų mėsa, angus veislės jautiena ir jorkšyro kiauliena, 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Be GMO, bulvių ir tapijokos.

  5745
  Acana Wild Coast sausas šunų maistas
  Svoris
  11.4 kg

  Sudėtyje 50% mėsos (Ramiojo vandenyno silkė, plekšnė ir sidabrinė lydeka). 50% vaisių, daržovių, augalų, skaldytų avižų, vitaminų ir mineralų. Be GMO, bulvių ir tapijokos.

  6225